logo logo
خانهاخبار جشنوارهرییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان خبر داد: دومین دوره نظرسنجی مردمی انتخاب برندهای محبوب 1393 از ابتدای آذر ماه
رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان خبر داد: دومین دوره نظرسنجی مردمی انتخاب برندهای محبوب 1393 از ابتدای آذر ماه
 رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان خبر داد: دومین دوره نظرسنجی مردمی انتخاب برندهای محبوب 1393 از ابتدای آذر ماه

رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در پی برگزاری موفق اولین دوره نظرسنجی برندهای محبوب سال 1392، از شروع دومین دوره این نظرسنجی گسترده مردمی برای انتخاب برندهای محبوب مردم در سال 1393 خبر داد و گفت: در پی اعلان رسمی برنامه های "جشنواره ملی برند محبوب" در آبان ماه، نظرسنجی مردمی در این ارتباط، از ابتدای آذر ماه سال جاری به مدت 40 روز به اجرا گذاشته خواهد شد.

دکتر سید محمد جعفری ضمن اشاره به برنامه های گسترده اطلاع رسانی این جشنواره اظهار داشت: در این نظرسنجی، هواداران و مشتریان وفادار هر یک از برندها، ضمن اعلام حمایت و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب این برندها را به عنوان برند محبوب بازار ایران فراهم خواهند آورد. جعفری اضافه کرد: این جشنواره به عنوان یک رویداد بزرگ ملی با مشارکت و حمایت جدی فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس شورای اسلامی برگزار می گردد.

ایشان از کلیه مردم به عنوان داوران اصلی انتخاب برندهای محبوب، درخواست کردند تا ضمن شرکت در این نظرسنجی و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب آنها را به عنوان محبوب ترین برندهای بازار ایران را فراهم آورده و ضمن تقدیر از تلاش های شرکت های مذکور، زمینه خریدهای بهتر مبتنی بر این برندهای محبوب را برای سایر هموطنان عزیز کشورمان فراهم آورند.

در ادامه دبیر اجرایی جشنواره به نتایج نظرسنجی سال 1392 اشاره کردند و عنوان کردند: در دوره اول این نظرسنجی که در 41 گروه کالا و خدمات موردنیاز اقشار جامعه برگزار گردید، حدود 700 هزار رأی از سرتاسر کشور جمع آوری گردید و بر اساس این آرا، در هر گروه 2 برند به عنوان برندهای اول و دوم معرفی شدند که گزارش کامل آن در سایت جشنواره به آدرس www.IranTopBrands.org ارائه شده است. لذا در این دوره با توسعه مدل اجرایی جشنواره، گروههای کالا و خدمات به حدود 80 گروه توسعه پیدا کرده اند که بر اساس آرای مردمی، برندهای حائز بالاترین رأی در هر گروه به عنوان برند محبوب معرفی خواهند شد.

دکتر محمد ناطق همچنین اظهار داشت: برندهای محبوب مردم، پس از انجام این نظرسنجی گسترده مردمی که از طریق چهار روش اینترنتی، پیامکی، حضوری و تلفنی در گروههای مختلف کالا/ خدمات مصرفی مورد نیاز اقشار جامعه انجام خواهد شد، انتخاب می شوند و نهایتا طی مراسمی در روز 5 بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما معرفی خواهند شد.

وی افزود: برندهای ملی و همچنین نمایندگی برندهای خارجی فعال در بازار ایران با ارایه مدارک مورد نیاز و بر اساس تناسب فعالیت با یک یا چند مورد از گروههای کالا/خدمات می توانند قبل از شروع نظرسنجی، با ثبت اطلاعات برندشان در سایت جشنواره اقدام به ثبت برند نموده و در این نظرسنجی شرکت کنند.

در نهایت ایشان از برگزاری پیش همایش اطلاع رسانی برنامه های جشنواره به برندها در هفته اول آذر ماه خبر داد و عنوان کرد: به کلیه برندها توصیه می کنیم تا ضمن اطلاع و همراهی با برنامه هایی که دبیرخانه جشنواره برای نظرسنجی تدارک دیده است، با اطلاع رسانی مناسب به مشتریان وفادار خود و دعوت از آنها جهت رای دادن در نظرسنجی، هواداران را به اعلام حمایت از برند محبوب شان دعوت نمایند. قابل ذکر است جوایز ارزشمندی نیز از طرف دبیرخانه جشنواره برای تعدادی از هواداران برندهای محبوب در نظر گرفته شده است که همزمان با جشن پایانی اهدا خواهند شد.