logo logo
خانهاخبار جشنوارهبرندهای محبوب سال 1393 بر اساس نتایج نظرسنجی مردمی اعلام گردید
برندهای محبوب سال 1393 بر اساس نتایج نظرسنجی مردمی اعلام گردید
 برندهای محبوب سال 1393 بر اساس نتایج نظرسنجی مردمی اعلام گردید

پس از دو ماه رقابت میان برندهای حاضر در جشنواره، طی مراسمی با شکوه، برندهای محبوب مبتنی بر نظرسنجی مردمی در سال 1393 معرفی شدند و از مدیران برندهای محبوب و جمعی از هواداران مردمی آنها تقدیر به عمل آمد.

به گزارش دبیرخانه جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان، مراسم معرفی برندهای محبوب از نگاه مردم با حضور مقامات کشوری، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به همراه مدیران برندهای محبوب و جمعی از هواداران مردمی آنها برگزار گردید. در این مراسم که در 10 اسفند ماه 1393، در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار گردید، برندهای محبوب از نگاه مردم معرفی شدند. در این نظرسنجی گسترده ملی نزدیک به 1187306 رأی مردمی در 76 گروه کالا/خدمات از طرف مردم دریافت گردید. لذا بر اساس نتایج نظرسنجی، برندهایی که در هر گروه حائز بالاترین تعداد آرای مردمی شده بود به عنوان محبوبترین برند گروه کالایی موردنظر معرفی گردیده و تندیس زرین برند محبوب در گروه موردنظر را دریافت کردند. علاوه بر این به منظور تقدیر از تلاش صنعتگران ایرانی، در گروههایی که یک برند خارجی به عنوان برند محبوب انتخاب شده بود، به شرط حضور بیش از دو برند ایرانی، برند ایرانی حائز بالاترین آرا در میان برندهای ایرانی، به عنوان برند محبوب ایرانی معرفی گردید. در یک جمع بندی 76 برند در گروههای کالا/خدمات این جشنواره به عنوان برند محبوب اعلام و 14 برند نیز به عنوان برندهای محبوب گروههای کالا/خدمات خود معرفی شدند.

شایان ذکر است به منظور ترویج فرهنگ تقدیر از هواداران مردمی برندها، از میان هواداران برندها که از سراسر کشور در نظرسنجی شرکت کرده بودند، به قید قرعه یک نفر از هواداران برند محبوب انتخاب شده و هدیه خود را از برند محبوب خود دریافت نمودند. امید است توسعه فعالیتهای این جشنواره و همراهی برندهای مطرح و هواداران آنها، موجب توسعه مفاهیم مشتری مداری و توجه بیشتر به مصرف کنندگان را در جامعه فراهم آورد.

برای دیدن نتایج نظرسنجی به تفکیک برندها و نیز اسامی هواداران منتخب اینجا کلیک کنید . و یا از منوی پایین صفحه نتایج نظر سنجی را انتخاب فرمایید.

 

نمودار نتایج کلی جشنواره :